تبلیغات
حــــــامیان و دلــــــباخـــتگان ولایت - افشای چهره ی آخرین مزدور شیطان(قسمت دوم) 1
نقدوبرسی وهابیت و بهایت و مهدوییت و ولایت وشیطان پرستی ومدعیان دروغین وفتنه های اسرائیل و فراماسونری
آیا پادشاه اردن همان سفیانی عصر ظهور است؟! (قسمت دوم)

بررسی انطباق صفات سفیانی بر عبدالله دوم

 

(قبل از اینکه زلزله ای مهیب رخ دهد ، بسیاری نمی توانند رخ دادن حوادث وحشتناک را  تصور کنند ، اما بعد از مدتی با چشمان خود آنچه را باور نداشتند ، خواهند دید!)

با سلام و درود بر همه عزیزان

ما در قسمت اول ثابت کردیم که عبدالله دوم از خاندان پادشاهی اردن برای آغاز جنایات خود در خاورمیانه ، سوریه ، عراق و عربستان ( همان منطقه ذکر شده برای جنایات سفیانی!) دارای دلایل و انگیزه ای قدرتمند است ، در قسمت قبل دیدیم که حسین شریف جد چهارم عبدالله دوم که از طوایف مطرح مکه بود و خود را منتسب به اهل بیت(ع) می کرد و ادعای خلافت بر کشورهای اسلامی را می نمود ، با وعده و وعید استعمار با نیروهای خود قیام کرد و کشورهای عرب خاورمیانه را به کمک نیروهای خارجی از سلطه حکومت ضعیف شده عثمانی بیرون آورد و تا مدتی نیز خود و پسرانش کشورهای عربستان و عراق و سوریه و اردن را در اختیار داشتند و بر آنها حکومت می کردند تا اینکه آل سعود به کمک انگلیس در عربستان قدرت گرفت و حسین شریف و خاندانش را از عربستان بیرون انداخت! و کشورهای سوریه و عراق نیز از دست خاندان حسین شریف خارج شد. و بدین ترتیب عقده ای بزرگ در دل این خاندان برای باز گرداندان میراث خانوادگی خود که حکومتهای عراق و سوریه و مخصوصا عربستان(بعنوان سرزمین آبا و اجدادی) شکل گرفت که نسل به نسل منتقل شد.

(عبدالله دوم با داشتن پشتوانه ای تاریخی قوی ترین انگیزه را برای آغاز جنگ  در خاورمیانه و بازپس گیری ارث خیالی خاندان خود  دارد)

همچنین نشان دادیم که بیش از یک دهه است که استکبار به این نتیجه رسیده است که برای تداوم سلطه خود بر خاورمیانه باید بار دیگر مانند ۱۰۰ سال قبل چهره جغرافیایی این منطقه به کلی دگرگون شود و کشورهای جدیدی ایجاد گردد و ...  عرض شد که مرحله اول این نیت شوم که به خاورمیانه جدید معروف بود بعد از حمله آمریکا شروع شد و در نهایت با مقاومت جانانه و تسلیم نشدن ایران شکست خورد ، مرحله دوم آن با حمله اسرائیل به حزب الله آغاز شد و باز با جنگ دلاورانه حزب الله و شکست اسرائیل ، مرحله دوم نیز شکست خورد و تنها مرحله سوم آن به رهبری اردن باقیمانده است که البته با حمایت آمریکا و اسرائیل اجرا خواهد شد و عبدالله دوم نقش خود را بعنوان سفیانی در اجرای این طرح شیطانی بروز خواهد داد.

( طرح خاورمیانه جدید بهترین فرصت برای عبدالله دوم برای رسیدن به آرزوهای بزرگ!)

در این قسمت ما ضمن بیان صفاتی که روایات شریف برای سفیانی ذکر فرموده اند ، نشان خواهیم داد که تمام این صفات و نشانه ها بر عبدالله دوم منطبق می باشند و پادشاه اردن همان سفیانی روایات عصر ظهور است. 

سفیانی کیست؟

سفیانی کیست؟

سفیانی که یکی از علامات حتیمه ظهور است ، اصلی ترین دشمن امام زمان(عج) می باشد که به نمایندگی از جبهه باطل در نبرد  وارد می شود ، بنا بر روایات این فرد از شام خروج کرده و بعد از درگیریهایی در سوریه که با پیروزی و فتوحات سریع او پایان می یابد ، به سوی عراق روی می آورد و بعد از ارتکاب جنایاتی فجیع و دهشت آور در عراق دو سپاه مجهز یکی برای مقابله با ایرانیان زمینه ساز ظهور و دیگری به سمت سرزمین عربستان راهی می سازد.

سپاه او در جنگی سخت از سید خراسانی رهبر ایرانیان شکست خورده و عقب نشینی می کند و سپاهی که بسوی عربستان رهسپار شده است بعد از جنایات هولناک در مدینه برای دستگیری امام زمان(عج) رهسپار مکه می گردد ، که در میان مکه و مدینه در سرزمینی بنام " بیداء " به امر الهی در زمین فرو رفته و نابود خواهند شد.

پس از این شکست ها سفیانی از عراق عقب نشسته و ستاد فرماندهی اش را به رمله فلسطین منتقل می کند و بعد از پشیمانی که در مذاکره با امام زمان(عج) به او دست می دهد تصمیم میگیرد که از جنگ دست بکشد ولی با تحریک اطرافیان باز مبادرت به جنگ کرده و در نهایت کشته خواهد شد.

ما قبل از اینکه به بررسی صفات سفیانی و انطباق آن بر عبدالله دوم بپردازیم ، زندگینامه مختصری از وی را مرور می کنیم :

  زندگینامه عبدالله دوم( پادشاه اردن) :

عبد الله دوم در تاریخ ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ در شهر امان  به دنیا آمد ، پدر او ملک حسین پادشاه قبلی اردن و مادر او شاهزاده مونا الحسین ، آنتونیت آوریل گاردینر دختر یک افسر انگلیسی بود که در جریان فیلمبرداری فیلم لورنس عربستان که بخش هایی از آن در کشور اردن فیلمبرداری شد به طرز سوال برانگیزی با ملک حسین آشنا و ازدواج کرد.

(بسیاری اعتقاد دارند ، ازدواج ملک حسین با دختری انگلیسی و تولد پسری دورگه و به قدرت رساندن او برای حفظ بهتر منافع اسرائیل نقشه ای از پیش طراحی شده بوده است)

 

ملک عبدالله در کودکی، آموزش ابتدایی خود را در مدرسه اسلامی پایتخت اردن گذراند، و پس از آن تحصیلات خود را در مدرسه سنت ادموند ( هایندهد) در سوری انگلستان ادامه داد. پس از آن عبدالله آموزش متوسطه خود را در دبیرستان ایگلبروک و آکادمی دیرفیلد ایالات متحده آمریکا گذراند. وی پس از ترک دیرفیلد به دانشکده پمبروک آکسفورد ، که گفته می‌شود وی مبالغی را به آن اهدا کرده ، رفت.

وی در سال ۱۹۸۰، به عنوان دانشجوی دانشکده افسری سلطنتی سندهرست وارد این دانشکده شد. عبدالله در سال بعد در نتیجه یک ماموریت با درجه ستوان دوم وارد سواره‌نظام سلطنتی سیزدهم/هجدهم (ملکه مری) شد. ملک عبدالله از روابط نزدیکی با ارتش انگلیس برخوردار است و در سواره‌نظام سبک، که یک هنگ زرهی است دارای درجه سرهنگی و جانشین فرمانده سواره‌نظام سلطنتی است.

( عبدالله دوم از نوجوانی به مسائل نظامی علاقه داشت و مدارج بالایی را در زمینه تحصیلات گذرانده است(یکی از صفات مشهور برای سفیانی نظامی بودن اوست!))

عبدالله با رانیه الیاسین که اصلیت اردنی دارد ، ازدواج کرد. و صاحب چهار فرزند است.

عبدالله پس از مرگ پدرش ملک حسین در تاریخ ۷ فوریه ۱۹۹۹ به پادشاهی رسید. حسین در تاریخ ۲۴ ژانویه وی را ولیعهد خواند و وی را جایگزین برادرش شاهزاده حسن کرد که سال‌های زیادی این منصب را در اختیار داشت. این تصمیم وی چندان مطلوب عموم واقع نشد چرا که مادر عبدالله، شاهزاده مونا الحسین آنتونیت آوریل گاردینر در اصل، زادهٔ انگلیس بود. امری که بحث بسیاری را به راه انداخت.

نحوه تولد عبدالله و اینکه فردی دو رگه عربی - انگلیسی است ، از مباحث مهمی است که در مورد او در اردن مطرح است.

این فرضیه به طور جدی در مورد او مطرح است که زندگانی او قبل از تولد ، تولد ، تحصیلات و به قدرت رسیدنش تماما زیر نظر انگلستان بوده است تا فردی که بتواند به بهترین نحوی حافظ منافع انگلیس ، اسرائیل و آمریکا در منطقه باشد ، سر کار بیاید.

 

برای بررسی انطباق صفات سفیانی بر ملک عبدالله دوم در ابتدا صفات سفیانی را ذکر می کنیم و در ادامه انطباق هر کدام از صفات ذکر شده را بر پادشاه اردن بررسی می کنیم.

 صفات سفیانی :

روایات شریف این مشخصات را برای سفیانی ذکر فرموده اند :

۱- نسب او از ابوسفیان و خاندان بنی امیه است

۲- نام او " عثمان بن عنبسه " و  یا " عبدالله " است

۳- دارای چهره ای گلگون ، سرخ و سفید ، بور و چشمانی زاغ و موهایی زرد رنگ  است

۴- محل خروج او از "شام" یا "وادی یابس" خواهد بود

۵- نسبت به خاندان عصمت و طهارت(ع) و شیعیان کینه ای عمیق دارد

۶-  رنگ پرچم او قرمز است

۷- با یهود رابطه داشته و یهود و غربیان از او حمایت می کنند

۸- لشگر مجهز و قدرتمند دارد و بر امور نظامی تسلط دارد

۹- ریاکار و منافق است و سعی می کند مردم را فریب دهد

۱۰ – سفیانی فردی شرور ، ستمگر ،  زشت خوی و سنگ دل است

 

۱- نسب سفیانی :

همانگونه که معنی کلمه سفیانی اشاره دارد روایات شریف بیان می دارند که او از نسل ابوسفیان و خاندان بنی امیه است. این حقیقت در احادیث متعددی مورد اشاره قرار گرفته و مورد قبول همه محققین و دانشمندان اسلامی است.                                                                                                                                                                                

 امیرالمومنین :

« او از فرزندان ابوسفیان است ، به سرزمین آرامش و آسایش وارد می شود و بر منبر آن تکیه می زند » بحار ج 52 ص 205

 امام صادق(ع) ضمن بیان حدیثی اصل و نسب سفیانی را به خوبی بیان می فرمایند :

« ما و اولاد ابوسفیان دو خاندان هستیم که به خاطر خدا با یکدیگر دشمنی داریم. ما گفتیم که خداوند راست می گوید و آنها گفتند که خداوند دروغ گفت. ابوسفیان به جنگ پیامبر برخواست و معاویه فرزند ابوسفیان به جنگ علی بن ابیطالب(ع) رفت و یزید پسر معاویه به نبرد با حسین بن علی(ع) پرداخت و سفیانی به مصاف قائم(عج) برمی خیزد » بحار ج 52 ص 190

 

 اما سفیانی که از نسل ابوسفیان و خاندان بنی امیه است چگونه بر عبدالله هاشمی قابل تطبیق است؟

 جهان خاندان پادشاهی اردن را با نام هاشمی می شناسند ، و عبارت اردن هاشمی برای همه جا افتاده است ، اما  ثابت شده است که این خاندان این نسب را برای خود جعل کرده و برای رسیدن به اهداف خبیثانه ، ماهیت واقعی خود را پنهان داشته اند.

و هدف از این هم جعل چیزی نبوده است جز استفاده از محبوبیت بنی هاشم و در امان بودن از نفرتی که مسلمانان از قدیم الایام از بنی امیه در دل دارند.

بهترین کتابی که در این زمینه نگاشته شده و جعلی بودن نسب خاندان پادشاهی اردن را آشکار می سازد ،  کتاب « ملک عبدالله ، بریتانیا و ساخت اردن » نوشته خانم پروفسور مری کریستینا ویلسون استاد استاد و مدیر موسسه تاریخ دانشگاه ماساچوست آمریکاست که  به استناد مدارک منتشر شده وزارت کشور و مستعمرات بریتانیا به نگارش درآمده است و جعلی بودن نسب هاشمی را برای پادشاهی اردن به خوبی نشان می دهد.(البته منظور از ملک عبدالله در عنوان کتاب ، عبدالله اول ، پسر حسین شریف است که اولین حاکم اردن پس از استقلال از عثمانی بود) 

 

لینک دانلود کتاب

http://books.google.com/books?id=Pjle8oMlIrMC&printsec=frontcover&dq=Mary+Christina+Wilson+jordan&source=bl&ots=2pe5MB4ZHu&sig=Xet2mson9Mx2zgxzINT2HTD8Klw&hl=en&ei=A3WmS_enIIuRjAe384CeCg&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=2&ved=0CAsQ6AEwAQ#v=onepage&q=&f=false

کتاب« ملک عبدالله ، بریتانیا و ساخت اردن » نوشته خانم پروفسور مری کریستینا ویلسون استاد استاد و مدیر موسسه تاریخ دانشگاه ماساچوست آمریکا که ثابت می کند شجره نامه خاندان پادشاهی اردن جعلی می باشد. 

 

مری ویلسون ثابت می‌کند که این ادعا(هاشمی بودن خاندان پادشاهی اردن) نادرست است. ادعای وی بر مبنای اطلاعات موثق فاش شده‌ای است که از وزارت کشور و امور اتحادیه کشورهای همسود به دست آمده‌است. جزئیات و شواهد وی در کتاب «ملک عبدالله، بریتانیا و ساخت اردن» گردآوری شده‌است.

در ابتدای این کتاب خانم ویلسون بیان می کند که تبار شناسی از  قدیم الایام در مکه بسیار مهم بوده است و به دلیل اینکه خاندانهای بزرگ مکه دست نخورده باقی مانده اند ، جعلی بودن یک شجره نامه به راحتی مشخص می گردد.

( مورد تردید بودن شجره خاندان هاشمی در ویکیپدیا )

 

اگر نسب پادشاهی اردن هاشمی نیست ، پس چیست؟

همانگونه که در بررسی خاندان هاشمی مشخص شد ، جد چهارم عبدالله شریف حسین از بزرگان و اشراف مکه بوده است که به طمع تسلط بر کشورهای اسلامی و با وعده های انگلیس عربستان را ترک کرد و توانست با نیروهای خود و کمک انگلیس کشورهای عربی را از امپراطوری عثمانی جدا کند و البته مدت زمانی نیز فرزندان او بر برخی کشورهای اسلامی مانند اردن و عراق حکومت کردند ، اما اصالتاً این خاندان جزو طوایف قدیمی و مهم مکه بوده اند.

مهم ترین طوایف مکه از قبیله قریش بودند ، شریف‏ترین و محترم‏ترین قبیله عرب «قریش‏» بود. چون آنها ساكن مكه بودند، و تولیت و حمایت  خانه كعبه را به عهده داشتند. و قریش نیز دارای طوایف مختلفی بود ولی دو طایفه بنی امیه و بنی هاشم از اهمیت بیشتری برخوردار بودند ، در حالی که بنی هاشم به نجابت و خوبی مشهور بودند ، بالعکس بنی امیه به شرارت و بدنامی زبانزد بودند.

درحالی که انتاسب  پادشاهی اردن به بنی هاشم رد شود ، احتمال انتساب آن به بنی امیه بسیار زیاد است در حالی که شواهد دیگری نیز این فرضیه را تقویت می کند :

الف - در حالی که در بنی هاشم رنگ سبز نماد است بنی امیه از قدیم رنگ پرچم و نماد خاندان خود را سرخ انتخاب نموده اند و چنانکه خواهید دید ، پرچم سرخ خاندان هاشمی و شریف حسین نیز دلیلی بر این ریشه اموی بودن نسب آنهاست.

شریف حسین بعد از فتح کشورهای عربی رنگ قرمز را که رنگ خانوادگی خود بود وارد پرچم این کشورها نمود.

http://sabz11.multiply.com/journal/item/12

ب‌- دلیل دوم دشمنی دیرینه ای که از قدیم الایام میان بنی هاشم و بنی امیه وجود داشته است و اصولا ً بنی امیه بدون دلیل کینه و نفرتی شدید از بنی هاشم و سادات و اهل بیت رسول الله(ص) دارند که به خوبی در تاریخ و عملکرد خاندان پادشاهی اردن نسبت به اهل بیت(ع) و شیعیان دیده می شود و این کینه و نفرتی که در خاندان پادشاهی اردن و شخص عبدالله نسبت به شیعیان و سادات دیده می شود احتمال اینکه او و خاندانش از بنی هاشم باشد را تضعیف و احتمال اینکه خاندان هاشمی اردن از بنی امیه باشد را تقویت می کند ، در حالی که دلایل دیگری نیز آن را تایید می کند.

(شجره نامه جعلی خاندان پادشاهی اردن ، جالب است  که در بالای شجره نامه برای سوء استفاده آیه "قل لا اسئلکم اجرا الا الموده فی القربی" ذکر گردیده است در حالی که خاندان پادشاهی اردن در عصر کنونی و در طول تاریخ بدترین ظلم ها را نسبت با سادات و شیعیان روا داشته اند!) 

 

پ - دلیل دیگری که بر جعلی بودن نسب هاشمی برای خاندان پادشاهی اردن وجود دارد این است که به گواهی تاریخ هیچ یک از طوایف و خاندانهای منتسب به رسول اکرم(ص) و سادات از مذهب حقه شیعی روی برنگردانده اند ، در حالی که این سئوال مهم مطرح است که اگر واقعاً خاندان پادشاهی اردن هاشمی است چرا شیعه نیستند؟! یعنی چرا  مذهب خود را از تشیع به اهل سنت تغییر داده اند ؟! و به کینه ورزی و سخت گیری نسبت به شیعیان معروف اند؟!

ج – دلیل دیگر اینکه خاندان پادشاهی اردن در شجره نامه ادعایی خود خود را به عبدالله  حسن مثنی پسر امام حسن(ع) می رسانند در حالی که این فرد برای یکی از فرزندان خود ادعای مهدویت نمود  و شجره نامه انتسابی به فردی که اعمالش مورد تائید ائمه اطهار(ع) نمی باشد ، قابل اعتماد نیست. 

جالب اینجاست که خود خاندان پادشاهی اردن هم برملا شدن این رازشان بیم دارند و به شدت تلاش دارند تا آن را تثبیت کرده و امری بدیهی جلوه دهند ، تا جائیکه دروغ هاشمی بودن نسب خاندان پادشاهی اردن به متون درسی دانش آموزان اردنی تبدیل شده و در سر کلاسها تدریس می شود! چیزی که در مورد هیچ یک از خاندانهای اصیل سادات نیز به چشم نمی خورد. 

 

۲- نام سفیانی و تطابق آن بر پادشاه اردن

روایات برای سفیانی دو نام را ذکر فرموده اند : " عثمان بن عنبسه " و " عبدالله" هرچند بفرموده محققین روایاتی که نام " عثمان بن عنبسه " را ذکر نموده اند از سند ضعیفی برخوردار هستند اما دقت در همین نام نیز وجه تسمیه آن را با پادشاه اردن می رساند ، زیرا سالها بلکه قرنهاست که چه در عرب و چه در عجم از عبارت " فلان بن فلان " مثلا " احمد بن زید " در نامگذاری افراد استفاده نمی شود و این نامگذاری منسوخ شده است و بیشتر اسم و فامیل استفاده می گردد مانند " منتظر الزیدی "

شیخ صدوق از ابو منصور البحبی نقل كرده است كه می‌گوید: از امام صادق(ع) دربارة اسم سفیانی سؤال كردم. فرمود: «تو را با اسمِ او چه كار؟ هر گاه مناطق پنج‌گانه شام: دمشق، حمص، فلسطین، اردن و حلب را تصرف كرد، منتظر فرج باشید.» کمال الدین - سفیانی و علامات الظهور ص ۱۲۹

این روایت نیز نشان می دهد با وجود اینکه ائمه اطهار(ع) قبل از امام صادق(ع) بارها نام عثمان بن عنبسه را ذکر فرموده بودند ، باز شیعیان دنبال نام(اصلی) سفیانی هستند و این اسم(عثمان بن عنبسه) نام اصلی سفیانی نیست بلکه اسمی مستعار است.

پس قطعاً باید مراد معصوم(ع) در صورت صحت روایاتی که نام " عثمان بن عنبسه " را ذکر فرموده اند نه این اسم که وجه تشابه آن باشد ، با کمی دقت و با مروری بر زندگانی  " عثمان" خلیفه سوم درمی یابیم که این اسم با پادشاه اردن چقدر تشابه دارد ، عثمان فردی است از بنی امیه که به دعوت ابوبکر ایمان می آورد!( البته از افراد ساده بنی امیه نیست و از اشراف و بزرگان این قوم است ) با دو دختر پیامبر ازدواج کرد برای اینکه انتساب خود را به پیامبر نشان دهد ، دقیقا مانند پادشاه اردن که ما ثابت خواهیم کرد از خاندان بنی امیه است و اجداد پادشاه اردن برای اینکه انتساب خود را حضرت رسول اکرم(ص) دهند ، نسب هاشمی را برای خود جعل کرده اند.

و شباهت دیگر این دو فرد ، در تغییر رویه آنهاست چنانکه در تاریخ داریم که عثمان در 6 سال اول عملکرد بهتری داشت ولی بعد از آن تغییر رویه داد ، دقیقاً مانند سفیانی که روایات ذکر می فرمایند که منافقانه عمل می کند. در اوائل کار تظاهر به عبادات و نیکیها  دارد ولی به تدریج تغییر رویه داده و در نهایت بعد از خروج به کشتاری بیرحمانه دست خواهد زد ، ما در ادامه نشان خواهیم داد که میزان نفاق و دورویی پادشاه اردن تا چه اندازه است و این نیز یکی از وجوه تسمیه نام عثمان برای سفیانی می باشد. البته نام " عنبسه" را نیز می توان تاکید مضاعف بر اموی بودن نسب سفیانی دانست زیرا  " عنبسه پسر ابوسفیان بوده است و این یعنی تاکید مجدد که سفیانی از اولاد ابوسفیان است همانگونه که مفهوم سفیانی بیانگر این حقیقت است.

( شاید این همه تاکید بر نسب سفیانی از این حقیقت ناشی شده باشد که ائمه اطهار(ع) پیش بینی نموده اند که این انسان پلید و اجدادش برای پنهان کاری ، نسب اصلی خود را تغییر خواهند داد! )

از نام " عثمان بن عنبسه " که بگذریم ، روایاتی نیز داریم  که نام " عبدالله " را برای سفیانی ذکر فرموده اند ، که دقیقاً با پادشاه اردن مطابقت دارد ، البته این روایات بیشتر در منابع اهل سنت است و دو روایت در منابع شیعه داریم که این مطلب را بیان می نماید.

عصر ظهور - ص ۱۱۷

 

می بینیم که هر دو دسته از روایات ، هم روایاتی که  نام " عثمان بن عنبسه " و هم " عبدالله " را برای سفیانی ذکر فرموده اند ، کاملاً بر عبدالله دوم پادشاه اردن قابل تطبیق است.

۳- انطباق چهره سفیانی بر پادشاه اردن :

روایات متعددی چهره سفیانی را به خوبی ترسیم نموده اند ، هرچند برخی از این روایات از استحکام سندی برخوردار نیستند با این حال ما به بررسی آنها می پردازیم :

امام صادق(ع) در این زمینه می فرماید :

« اگر سفیانی را ببینی ، او را پلیدترین مردمان می یابی که چهره ای گلگون  ، چشمانی کبود و موهایی زرد دارد ....» بحار ج 52 – ص 206  ، الزام الناصب ص 180

امام صادق :

 « او سیمایش سرخ و بور ، چشمهایش زاغ و موهایش زرد است ، کاسه سرش سترگ ، کتفهایش چهارشانه و پهن و صورتش درشت و خشن است و در صورتش آثار آبله دارد ،..... » الزام الناصب ص 179 ، بشاره الاسلام ص 106 و ...

امام صادق (ع) :

« اگر سفیانی را ببینی او بور و سرخ آبی است ، می گوید پروردگارا اول انتقام بعد آتش .... »  کمال الدین و تمام النمه شیخ صدوق . ص 610

این عکسها به خوبی نشان می دهد که چهره  گلگون  سرخ آبی و بور عبدالله دوم پادشاه اردن چقدر با مشخصاتی که امام صادق(ع) برای سفیانی ذکر فرموده است مطابقت دارد.

 

عبدالله دوم با وجود اینکه پدرش ملک حسین است اما از مادری انگلیسی متولد شده است و شباهت کمی به اعراب دارد و از لحاظ ظاهری بیشتر شبیه افراد اروپائی بوده و رنگ سرخ آبی و بور که از صفات اروپائیان است در او به خوبی نمایان است.  

اما در مورد موهای زرد سفیانی :

داشتن موهای زرد یکی از مشخصات ساکنان قاره اروپاست که در آنجا کمتر فردی یافت می شود که موهای سیاه داشته باشد ، عبدالله دوم که از لحاظ رنگ سر صورت و چشم ها کاملا به خاطر مادر خود به اروپائیان شبیه است در نگاه اول موهایی سیاه دارد!

(زرد بودن موی عبدالله در دوران کودکی حتی در عکس سیاه و سفید نیز(بعلت کم رنگ بودن موها) آشکار است.)

بررسی عکسهای کودکی که از عبدالله دوم بر جای مانده است نشان می دهد که رنگ موها در کودکی زرد بوده است در حالی که اینک به بیشتر متمایل به سیاه است ، از طرف دیگر از چهار فرزند عبدالله دوم، سه نفرشان موی زرد دارد از سوی دیگر بررسی عکسهای عبدالله دوم نشان می دهد که مقدار تیرگی موهای او در عکسهای مختلف متفاوت است که به خوبی مشخص است که از تغییر مکان و نور نیست ، آیا عبدالله علاقه دارد که به موهای خود رنگ بگذارد؟!

آیا احتمال دارد که زرد رنگ بودن موی عبدالله در کودکی منظور روایت را برساند؟ آیا منظور روایت از بیان موی زرد  این است که متفاوت بودن عبدالله از اعراب را برساند؟ یعنی در حالی که اعراب اکثراً پوستی تیره و چشمان و موهایی سیاه دارد ، این احتمال هست که بیان موهای زرد تنها برای نشان دادن این مطلب باشد که او از نژاد عرب نیست؟! (یعنی دورگه است؟)

البته لازم به ذکر است که محققین دیگر این مسئله( زرد رنگ بودن موهای سفیانی) را جزو روایات ضعیف السند می دانند ، باز با این حال ما این احتمال را نیز بررسی نمودیم. 

کاسه سر سترگ و کتفهای چهار شانه  که در روایات برای سفیانی شریف ذکر گردیده است ، دقیقا بر عبدالله دوم صادق است.

 

اما در مورد آبله رو بودن : محققین این روایات را محکم السند نمی دانند باز ما به بررسی این مشخصه سفیانی می پردازیم :

با پیشرفت علوم پزشکی چندین دهه است که بیماری آبله در جهان ریشه کن شده است ، و سالهاست که حتی یک نفر که به این بیماری مبتلا باشد ، یافت نشده است.

بنا به گفته منابع معتبر پزشکی دهها سال است که بیماری آبله ریشه کن شده و حتی یک مورد فرد مبتلا به آبله نیز یافت نشده است

آیا می توان در نظر گرفت که امام صادق(ع) از بیان چهره آبله گون برای سفیانی ، چهره ای را مد نظر داشته اند که در نگاه اول شبیه چهره های مبتلایان به آبله باشد؟ حتی اگر این احتمال را هم بدهیم این صفت چگونه می تواند در مورد عبدالله دوم صادق باشد ؟

مشخصاتی که معصومین برای شخصیتهای ظهور بیان فرموده اند دو نوعند یکی ثابت و دیگری متغیر ، ثابت از این جهت که مثلاً نسب سفیانی از ابتدا از بنی امیه است و بی تردید عوض نخواهد شد ، اما برخی صفات جسمانی هستند که قابل تغییرند مانند صفات صورت و بینایی یا نقص اعضای مختلف بدن  که می تواند برای یک شخصیت در زمانهای مختلف ایجاد شود.

برخی صفات متغیر سفیانی مانند آبله رو لزوماً برای همه عمر سفیانی صدق نمی کند ، و ممکن است برای لحظات پیانی کار او یعنی نزدیک به خروج ذکر گردیده باشد که در این صورت نیز صحیح است.

همچنانکه دست راست مقام معظم رهبری(مدظله) بعنوان یکی از صفات آشکار و مهم سید خراسانی از ابتدا در معظم له وجود نداشت و در سن 42 سالگی در حادثه ترور برای ایشان پیش آمد.

و یا در موردی دیگر ویکتور یوشنکو که سردمدار انقلاب نارنجی اوکراین بود در ابتدا دارای صورتی سالم و زیبا  بود ولی توسط  دشمنانش مورد سو قصد با مواد سمی قرار گرفت و صورتی زشت و آبله گون پیدا کرد!

ویکتور یوشنکو سیاستمدار اوکراینی و رهبر انقلاب نارنجی اوکراین که با مواد سمی توسط دشمنانش مورد سوقصد قرار گرفت و چهره ای پرجوش و آبله گون پیدا کرد.

 

آیا امکان دارد که پادشاه اردن در جریان سوقصدی که به جانش خواهد شد ،  صفت دیگر سفیانی یعنی آبله رو بودن را پیدا کند؟ باید منتظر ماند و دید!

البته به استحضار عزیزان رسید که آبله رو بودن و موهای زرد سفیانی از اعتبار سندی برخوردار نیستند با این حال ما به بررسی آنها پرداختیم.

موضوع دیگری که برخی خوانندگان از سفیانی در ذهن دارند ، چهره وحشتناک او و یک چشم بودن اوست ، در حالی که همانگونه که عرض شد هیچ کدام مورد قبول محققین نمی باشد ، در مورد آبله رو بودن توضیح لازم داده شد که این روایت از استحکام کافی برخوردار نبوده و بر فرض صحت هم می توان انتظار داشت که در تا هنگام خروج سفیانی در چهره وی آشکار شود یا در مورد یک چشم بودن که از کلمه " اعور " به غلط برداشت شده است ، منظور یکجانبه دیدن مسائل است و نه آنگونه که برخی می پندارند یک چشم بودن.

اما نکته دیگری که قابل توجه است این مسئله است که چهره انسان ارتباط مستقیمی با ارتکاب جرم دارد بطوریکه افرادی که جرم و جنایت می کنند ، بعد از مدتی کاملاً آثار زشتی آن در چهره خود را نمایان می سازد ، در مورد عبدالله دوم نیز این نکته قابل تامل است که چهره ایشان با وجود اینکه در جوانی عادی است اما به تدریج که بر خباثت او افزوده می شود ، چهره اش نیز وحشتناک تر می شود و یقیناً بعد از خروج و ارتکاب جنایاتی که ذکر آنها تن انسان را می لرزاند ( مانند سر بریدنهای گسترده و پختن اطفال در دیگ!و ....) صورت او کاملاً از حالت عادی خارج و زشتی این جنایات بزرگ چهره او را نیز زشت و کریه خواهد نمود.

با اینکه عبدالله در ابتدا چهره ای عادی دارد به مرور زمان چهره اش وحشتناک تر می گردد. رشد رذالتها در عبدالله به خوبی در چهره او خود را نشان می دهد ، و در صورتی که بعد از قیام و ارتکاب جنایات دهشتناک ذکر شده در روایات ، زشتی چهره مذکور در روایات برای سفیانی به طور کامل در عبدالله آشکار خواهد شد.

ادامه در پارت 2
طبقه بندی: مهدویت،  آخرالزمان وظهورونشانه ها، 
نگارش در تاریخ شنبه 7 فروردین 1389 توسط میثم کریمی | نظرات ()
درباره وبلاگ

بسم رب الحســــــین
سلام :من میثم از حامیان ولایت در جهت حمایت ازولایت علی ابن ابیطالب(ع) ورسوایی هرچه بیشتر وهابیت و فرقه های نوظهور ورضایت امام زمان اقدام به راه اندازی این وبلاگ کردم
تقدیم به روح بلند شهدا امام شهداو مرزبان ولایت علوی ((علامه سید مرتضی عسگری))

پست الکترونیک
تماس با مدیر
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اطلاعات وبلاگ حامیان ودلباختگان ولایت درچه سطحی استنویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


m-emamali.blogfa.com

..............