تبلیغات
حــــــامیان و دلــــــباخـــتگان ولایت - فرافكنی جنبش سبز ماسونی در فراماسون دانستن دكتر محمود احمدی ن‍ژاد
نقدوبرسی وهابیت و بهایت و مهدوییت و ولایت وشیطان پرستی ومدعیان دروغین وفتنه های اسرائیل و فراماسونری


 
در حدود 4 سال پیش كه مقاله ی «فراماسونری: دجال آخرالزمان» وارد فضای مجازی وب شد، شاید تعداد مقالاتی كه پیرامون فراماسونری در فضای مجازی وب وجود داشتند، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی رسید، اما به لطف خدا و یاری آقا امام زمان (عج) بعد از گذشت 4 سال، حدود 24500 صفحه ی اینترنتی در فضای وب یافت می شوند كه این مقاله را در خود جای داده و یا به آن لینك داده اند. در همان زمان نویسندگانی چون دكتر عبدالله شهبازی با انتشار مقالاتی چون ارتباط كابالا و مدونا و ... تلاش كردند تا حرفهایی برای گفتن در زمینه ی فراماسونری داشته باشند.
 
افرادی چون عبدالله شهبازی مطالعات زیادی در زمینه ی بهاییت انجام داده بودند، اما نتوانستند به جمع بندی مناسبی پیرامون فراماسونری و ماهیت حقیقی آن بپردازند. به همین دلیل ماحصل نوشته های شهبازی، مقالات نازل و ضعیفی همچون ارتباط مدونا با كابالا، دماوند و فرقه های رازآمیز، «دروازه ی قرآن» و نمادهای ابلیسك در شیراز بود كه نحوه ی نگارش و استناد آن ها حاكی از ضعف قلم نگارنده در زمینه ی فراماسونری داشت. تا آن جا كه برای مثال در مقاله ی دماوند و فرقه های رازآمیز، شهبازی دماوند را یك ابلیسك بزرگ می داند، در حالی كه این ادعا نشان می دهد كه وی اطلاعات مناسبی پیرامون ابلیسك ندارد. چرا كه ابلیسك شرایط ویژه و سطح مقطع خاصی دارد و نمی توان هر بنای بلندی را ابلیسك دانست. تصویر زیر به خوبی گویای این مسئله می باشد:
 
 

بنابراین این مسئله كه عبدالله شهبازی دماوند را یك ابلیسك می پندارد، نشان می دهد كه هیچ سررشته ای از نمادشناسی فراماسونری ندارد. در واقع اگر ادعاهای بی پایه ی شهبازی را در این زمینه بپذیریم، باید از این به بعد گلدسته های مساجد، موشكهای بالستیك و ... را نیز یك ابلیسك بدانیم كه این مسئله صحت ندارد و ابلیسك سطح مقطع و انتهای به خصوصی دارد.

اما به هر حال از آن زمان به بعد شهبازی به عنوان یك ماسون شناس مطرح گردید و عده ی زیادی نیز همانند وی به نوشتن مقالاتی از این دست پیرامون فراماسونری پرداختند. تا جایی كه مقالات ترجمه ای و تالیفی پیرامون فراماسونری، یك شبه وارد فضای وب شدند، بدون اینكه مولفان آن ها مخاطراتی را كه ممكن است نوشته های خام و ناپخته به دنبال داشته باشد، در نظر بگیرند. در همان هنگام عده ای كه همواره به دنبال تخریب چهره ی نظام جمهوری اسلامی بودند، با استفاده از ضعف رسانه های رسمی، جهل و سستی مشاوران رییس جمهور و با استفاده از موج وبلاگی، از چند تصویر و چند مطلب بی اساس بهره برده و دولت را به فراماسونری جهانی مرتبط ساختند، حال آن كه هیچ دولتی در جمهوری اسلامی تا بدین حد مورد غضب فراماسونری جهانی واقع نشده بود.

این مسئله تا زمان انتخابات ادامه یافت تا این كه عبدالله شهبازی در زمان انتخابات، با توجه به دوستی و ارتباط قوی كه با میرحسین موسوی  داشت، شروع به اتهام زنی به دولت و سایر اركان نظام جمهوری اسلامی كرد. با توجه به شهرتی كه عبدالله شهبازی به ناحق در زمینه ی ماسون پژوهی دست و پا كرده بود، (كه البته بخشی از این شهرت كذایی به واسطه ی رخوت و سستی و بی مبالاتی وبلاگ نویسان مذهبی در استفاده ی كوركورانه و غیر نقادانه ی مقالات شهبازی پدید آمده بود) وی از این شهرت سوء استفاده كرده و از این مسئله برای اتهام زنی به دكتر احمدی نژاد بهره ی كافی را برد.

در همان هنگام، وبسایت «وعده ی صادق» و سلف آن یعنی وبلاگ «اسلام حقیقی‌» به تأسی از رهبر معظم انقلاب كه تصمیم گیری در زمینه ی انتخابات را به خود مردم واگذار فرموده بودند، از هر گونه تبلیغ مستقیم پیرامون كاندیداها خودداری كرده و تنها نكاتی كلی پیرامون رییس جمهور مهدوی بیان كرده بود. حتی فشارها و درخواست های خوانندگان محترم و فهیم وبسایت نیز منجر به تغییر این رویه نشد تا اینكه وقایع پس از انتخابات رخ داده و گستاخی های جریان فتنه تا بدانجا ادامه یافت كه خطوط قرمز شكسته شد و ساحت مقدس امام حسین (ع) نیز مورد توهین جریان فتنه قرار گرفت. به همین دلیل وبسایت «وعده ی صادق» نیز كه تا آن زمان به تأسی از متانت و بزرگوار ی رهبر معظم انقلاب از درج هر گونه مطلب جنجالی خودداری می كرد، سكوت را بیش از این جایز ندانسته و تلاش نمود تا ماهیت شوم جنبش سبز ماسونی را افشا نماید.

از آن سو جریان فتنه انگیز جنبش سبز ماسونی كه خود را در معرض خطر می دید، به فرافكنی پرداخته و از مطالب جهت دار عبدالله شهبازی، مهدی خزعلی و عنصر خودفروش خائن علیرضا نوری زاده استفاده كرده و با كنار هم قرار دادن مطالب مذكور و تصاویر ظاهراً مستند تلاش نمود تا دكتر محمود احمدی نژاد را به ارتباط با فراماسونری متهم نماید.

گرچه در وبلاگ «اسلام حقیقی» به صورت مختصر به این ادعا ها پاسخ داده شده بود، در این مقاله تلاش می گردد تا ماهیت واقعی اسنادی كه جنبش سبز به آن ها استناد می كند، بر خوانندگان عزیز هویدا گردد. اینك به چند نمونه از مهمترین اسناد ادعایی جنبش سبز ماسونی در این زمینه می پردازیم و اسنادی را كه این ادعا ها را رد می نمایند، در ادامه می آوریم:


1 – تصویر آقای احمدی نژاد در یك سخنرانی در شهر مرند:


دكتر احمدی نژاد

در حین نشان دادن علامت بوزقورد به استقبال كنندگان آذری شهر مرند.

تصویر فوق كه آقای احمدی نژاد را در سفر استانی خود به آستان آذربایجان شرقی و در جمع استقبال كنندگان نشان می دهد، جنجال های زیادی ایجاد نموده است. علامتی كه در بالا توسط آقای احمدی نژاد به استقبال كنندگان نشان داده می شود، علامت بوزقورد (Bozqurd) یا «گرگ خاكستری» می باشد كه یك علامت شناخته شده در بین آذری ها می باشد. این علامت كه ریشه در افسانه های تركی دارد، مورد توجه گروه های ناسیونالیت ترك زبان و حتی گروه های تجزیه طلب و افراطی آذری قرار دارد.
 
در جریان سفر مذكور كه آقای احمدی نژاد در جمع مستقبلین شهرهای مختلف قرار گرفته بود، تعدادی از جوانان آذری شهرهای آذربایجان این علامت را به آقای احمدی نژاد نشان دادند و به دلیل ضعف مشاوران آقای احمدی نژاد و عدم شناخت درست این نماد از سوی آن ها، این مشاوران به رییس جمهور گفتند كه این علامت یك نوع سلام آذری است و بهتر است آقای احمدی نژاد نیز به آنان این علامت را در پاسخ نشان دهد. آقای احمدی نژاد نیز در آن زمان این علامت را به عنوان بوزقورد به جمعیت نشان دادند.
 
جالب اینكه در آن زمان تصاویری از خبرگزاری ایسنا وجود دارد كه تعدادی از جوانان آذری شهر تبریز را در حال نشان دادن بوزقورد نشان می دهد:

جوانان آذری در حال نشان دادن بوزقورد به آقای احمدی نژاد.

اما رسانه های جریان فتنه در قبل و بعد از انتخابات، با به كار بردن حیله ای كثیف و ناجوانمردانه، تنها به درج تصویر آقای احمدی نژاد پرداخته و ادعا كردند كه وی علامت دست شیطان یا دست شاخدار (Cornuto) را به جمعیت نشان داده است.

البته فرم ظاهری بوزقورد (Bozqurd) و دست شاخدار (Cornuto) تفاوت چندانی با هم ندارد. اما دیكشنری ویكیپدیا نیز در همان صفحه ی مربوط به Cornuto، علامت بوزقورد را نیز ذكر كرده و معنای متفاوت آن را نیز بیان نموده است:
 شباهت علامت گرگ خاكستری یا بوزقورد به علامت دست شاخدار (Cornuto).

 

تصویر زیر نتیجه ی Search عبارت بوزقورد (Bozqurd) را در Google نشان می دهد:

 

 

 تصویر زیر نیز علامت بوزقورد را در دست یك كودك آذری نشان می دهد:

 بوزقورد در دست كودك آذری.

البته در همان زمان، روزنامه های مختلف آذری زبان در داخل و خارج كشور نیز این خبر را منعكس نمودند و حتی سایت مسدود شده ی «بازتاب» سابق نیز این خبر را منتشر نمود. تصویر زیر، خبر مذكور را در یكی دیگر از این سایت ها نشان می دهد:

 


 عزیزان خواننده می توانند صفحه ی فوق را در لینك زیر ببینند:

http://mozaffari.ws/view_news.php?id=367

نكته ی دیگر این كه ماسون ها از علامت (Cornuto) در مكان های متعددی استفاده می كنند. برای مثال به تصاویر زیر توجه كنید:

 نماد Cornuto در دست جرج بوش و سایر روئسا

در تصاویر فوق ملاحظه می فرمایید كه جرج بوش فراماسون، در مكان های متعددی از نمادهای ماسونی بهره برده است. این مسئله كه نماد مذكور دیگر به وسیله ی دكتر احمدی نژاد استفاده نشد نیز نشان می دهد علامت نشان داده شده توسط وی ربطی به فراماسونری نداشته است، چرا كه اگر این گونه می بود، وی می بایست این علامت را در جاهای دیگر نیز استفاده می كرد.

بدین ترتیب نیز همان گونه كه ملاحظه فرمودید، علامتی كه آقای احمدی نژاد با دست خود به جمعیت مستقبلین نشان داده است، علامت شناخته شده ی بوزقورد می باشد و هیچ ارتباطی با فراماسونری ندارد. حضور این علامت در دستان جوانان آذری در همان سفر قرینه ای است كه ثابت می كند، علامت نشان داده شده نماد بوزقورد می باشد.

البته این حركت آقای احمدی نژاد و ضعف مشاوران وی نیز به شدت مورد انتقاد می باشد. چرا كه نشان دادن این علامت توسط وی آن هم در زمانی كه تمام حركات مسئولین جمهوری اسلامی ایران مورد توجه رسانه های بین المللی بود، موجب گردید تا گرفتاری های زیادی برای وی پدید آید. از سوی دیگر نماد بوزقورد مورد علاقه ی گروه های تجزیه طلب و پان تركیست های آذربایجان نیز می باشد و استفاده از این علامت توسط آقای احمدی نژاد می توانست سبب شود تا آن ها تصور كنند حركات افراطی آنان از سوی آقای احمدی نژاد به رسمیت شناخته شده است. بنابراین صحیح تر این بود كه آقای احمدی نژاد و مشاوران ایشان از استفاده از علایمی كه معنی، گستره، ابعاد و تبعات آن را نمی دانند، خودداری نمایند. خوشبختانه چنین اتفاقی در بقیه ی سفرهای استانی و سخنرانی های آقای احمدی نژاد تكرار نشد و رییس جمهور بعد از آشنا شدن با معانی گسترده ی این نماد، از به كار بردن آن خودداری كرد، اما به هر حال بهتر بود از اول این كار انجام نمی شد تا گزك به دست افراد مغرض داده نشود.

یكی دیگر از ایراداتی كه به آقای دكتر احمدی نژاد و رسانه های دولتی مطرح است، این است كه به جای توضیح درباره ی اشتباه پدید آمده، تلاش كردند تا این مسئله را به فراموشی بسپارند، و حتی خبرگزاری ISNA در مدت كوتاهی پس از انتشار اخبار مربوط به سفر استانی آقای احمدی نژاد، عكس استقبال كنندگانی را كه از نماد بوزقورد استفاده می كردند از متن خبر حذف كرد. حال آنكه این برخورد غیرمدبرانه از سوی دولت و رسانه های دولتی موجب شد تا رسانه های معاند نظام از این خلأ اطلاعاتی استفاده كرده و به غوغا و دروغ پراكنی بپردازند.

در كل باید گفت كه مسئله ی نشان دادن نماد بوزقورد از سوی رییس جمهور به مردم آذربایجان، اشتباهی بود كه نمی بایست از ابتدا شكل بگیرد. چرا كه این اشتباه و كم كاری ها و اطلاع رسانی های نامناسب بعد از آن موجب شد تا رسانه های معاند از آن سوء استفاده نمایند.

ذكر نكته ای بسیار مهم: پیشاپیش به خوانندگان عزیز متذكر می شویم كه عكس آقای احمدی نژاد در حین نشان دادن بوزقورد، مربوط به حضور وی در شهر مرند است، اما عكس جوانان استقبال كننده ای كه نماد بوزقورت را نشان داده اند، مربوط به شهر تبریز می باشد. علت بیان این توضیح این است كه فتنه انگیزان جنبش سبز ماسونی كه در سفسطه و مغلطه استاد هستند، تصور نكنند می توانند با بیان این كه آقای احمدی نژاد در یك عكس كت پوشیده است و در عكس دیگر كاپشن به تن كرده است، به كلی منكر توضیحات ارایه شده شوند. چرا كه عكس های مذكور مربوط به دو شهر مختلف استان آذربایجان شرقی می باشند و به همین دلیل آقای احمدی نژاد در این دو شهر لباس های مختلفی به تن كرده است.

ذكر یك نكته ی بسیار مهم: در تعدادی از وبلاگ ها نیز تصاویر زیر ارایه شده و از آن ها به عنوان سند ماسون بودن احمدی نژاد نام برده شده است:

تصاویری كه ملاحظه فرمودید، هیچ ارتباطی با شیطان پرستی و فراماسونری ندارند و فراماسون ها از چنین علاماتی به صورت خاص استفاده نمی كنند. تصاویر مذكور در هر سخنرانی ممكن است پدید آیند و هیچ نشانه و نماد خاصی را به همراه ندارند.

2 – نام خانوادگی قبلی رییس جمهور و ادعا درباره ی یهودی بودن آقای دكتر احمدی نژاد:

یكی دیگر از مسایلی كه از سوی سایت های منتسب به جنبش سبز ماسونی تبلیغ می شود و تلاش می گردد تا به وسیله ی آن، خدمات آقای احمدی نژاد زیر سوال رود، غوغا و جنجال پیرامون تغییر نام خانوادگی ایشان است. در این سایت ها تصویری از صفحه ی آخر شناسنامه ی آقای دكتر احمدی نژاد ارایه شده و پیرامون آن ادعاهایی مطرح گشته است:

 
تصویر صفحه ی آخر شناسنامه ی آقای دكتر احمدی نژاد.


مطابق این تصویر، نام خانوادگی آقای دكتر احمدی نژاد در ابتدا (سبورجیان) یا (صباغیان) – تصاویر وضوح كامل ندارند - بوده است و نام خانوادگی ایشان به احمدی نژاد تغییر یافته است. این امر دستاویزی برای فتنه گران جنبش سبز ماسونی قرار گرفته و ادعا كرده اند كه فامیلی سبورجیان یك نام خانوادگی یهودی است و خانواده آقای دكتر احمدی نژاد یك خانواده ی یهودی بوده اند كه به اسلام گرویده و نام خانوادگی خود را نیز تغییر داده اند.

 
این ادعا اولین بار توسط دكتر مهدی خزعلی مطرح شد و وی كه همواره موضع خصمانه ای پیرامون دولت داشته است، تلاش نمود تا با ارایه ی ادعاهای اینچنینی، دولت را بیش از پیش مورد تهمت و تخریب قرار دهد. اشاعه ی این شایعه از سوی دكتر خزعلی و مصاحبه های متعدد و تخریبی وی با رسانه های بیگانه، حتی موجب گردید تا پدر ایشان آیت الله العظمی ابوالقاسم خزعلی نیز به صورت علنی اعلان نمایند كه دكتر خزعلی دیگر پسر ایشان نمی باشند و بدین ترتیب، دكتر خزعلی را از فرزندی خود خلع نمودند. البته چهره های دیگری نیز همچون عبدالله شهبازی كه به دلیل دوستی با میر حسین موسوی، حقایق را زیر پا گذاشته بودند، با وی همصدا گردیدند.


اما برای این كه این ادعاها مستند باشد، مقالاتی در این زمینه نگاشته شده و تلاش گردید تا در ضمن این مقالات، چند وبسایت نیز به عنوان منبع و مرجع این مستندات ارایه گردند. یكی از این مستندات كه در نگاه اول نیز ممكن است محكم و قانع كننده به نظر برسد، معنای كلمه ی «سبور» در فرهنگ لغت اینترنتی «دهخدا» می باشد. مطابق مطالب نوشته شده در وبسایت فرهنگ لغت اینترنتی «دهخدا» معنای كلمه «سبور» بدین شرح است:

«واژه ای عبری است (סבור) به معنی تصور کننده، معتقد. سبورا (סבורא) به معنی فکر کننده و استدلال کننده و جمع آن سبورایم (סבוראימ) لقب مروجین تلمود است. (فرهنگ عبری- فارسی حییم)»
نگارنده ی این مقاله به دیكشنری عبری – فارسی حییم دسترسی نداشته است. اما مطابق اصول الفبای عبری، به دلیل عدم وجود ماركر تغییر دهنده تلفظ (Dagesh) در حرف (ב)، تلفظ صحیح عبارت (סבור)، به نظر می رسد كه (سوور : Savur) باشد. بنابراین تلفظ عبارت عبری مذكور نیز مطابق ادعاهای ذكر شده به نظر نمی رسد.
 

اما حتی اگر توضیح فوق را نادیده بگیریم و بپذیریم كه تلفظ كلمه ی ذكر شده «سبور» می باشد، باز هم نمی توان نتیجه گرفت كه عبارت «سبور» در فارسی با «سبور» در عبری هم معنی باشد. برای مثال عبارت «دُرد» هم در تركی و هم در فارسی با تلفظ مشابه وجود دارد. اما «دُرد» در فارسی به معنای لجن یا ته نشین و در تركی به معنای عدد (4 : چهار) است. با این اوصاف حتی وجود دو كلمه ی مشابه و دارای تلفظ یكسان در زبان های متفاوت، لزوماً به معنای این نیست كه دو كلمه ی مذكور معنای یكسان دارند.
 

البته در این بین شیطنتی نیز از سوی حامیان جنبش سبز ماسونی شكل گرفته است و آن دغلبازی این است كه كلمه ی «سبور» در لغت نامه ی اصلی دهخدا وجود ندارد و این كلمه توسط كاربران به وبسایت «لغت نامه ی دهخدا» اضافه شده است. برای روشن شدن این قضیه به تصویر زیر توجه فرمایید:
 

لینك اینترنتی صفحه ی فوق:

                  http://www.loghatnaameh.com/dehkhodaworddetail-6bd71716999946eba046db8b9839188e-fa.html

در واقع حامیان جنبش سبز ماسونی، در زمانی كه ادعاها پیرامون یهودی بودن آقای احمدی نژاد شدت یافته بود، خودشان كلمه ی «سبور» را به این لغت نامه ی آنلاین اضافه كرده اند و جالب اینكه برای محكم كردن ادعایشان به این لغت نامه ی اینترنتی لینك داده اند. حال آنكه كلمه ی «سبور» در فرهنگ لغت اصلی دهخدا وجود ندارد و این كلمه و معنای آن توسط كاربران به آن اضافه شده است. به عبارت دیگر، آن ها خودشان كلمه را به لغت نامه اضافه كرده اند و خودشان نیز به كلمه ای كه خود اضافه كرده اند، استناد نموده اند!!! این حركت مضحك، انسان را یاد این ضرب المثل می اندازد: «خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی!!!»

بنابراین این سند جنبش سبز نیز عملاً ارزشی ندارد.

وبسایت های جنبش سبز، در این میان به روزنامه های «گاردین» یا «العربیه» نیز استناد كرده اند، اما جالب این كه روزنامه ی «گاردین» در مقاله ای دیگر كه متعاقباً چاپ شد، ادعاهای خود را پس گرفت. این مقاله كه عنوان آن «احمدی نژاد ریشه ی یهودی ندارد.» می باشد، به توضیح كامل درباره ی اصل و نسب آقای دكتر احمدی نژاد پرداخته و حتی معنای كلمه ی «سبورجیان» ادعایی را «رنگرز» دانسته است. در این مقاله، نویسنده اذعان كرده كه این معنا با تحقیق در زادگاه دكتر احمدی نژاد و پرس و جو پیرامون شغل آبا و اجدادی خانواده ی ایشان كشف شده است. در واقع مطابق تحقیقات نویسنده ی مقاله، كلمه ی «سبورجیان» از شغل آبا و اجدادی خانواده ی آقای احمدی نژاد كه رنگرز بوده اند، اقتباس گردیده است و این شغل به صورت موروثی تا زمان پدر آقای احمدی نژاد ادامه داشته است تا اینكه پدر آقای احمدی نژاد به شغل آهنگری روی آوردند. در تصاویر زیر می توانید بخش هایی از این مقاله را ملاحظه فرمایید:


 

 

 مطلب فوق را می توانید در لینك زیر به صورت مستقیم ملاحظه فرمایید:

http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2009/oct/05/mahmoud-ahmadinejad-jewish-family

با توجه به مطالب ذكر شده در بالا درمی یابیم كه مطالب ادعایی از سوی سایت های منتسب به جنبش سبز ماسونی كذب محض بوده و این سایت ها در كمال نفاق و خباثت، مطالب دروغ را منتشر كرده اند تا دستاویزی برای حمله به نظام پیدا كنند.

3 – ادعای مصاحبه با عمه ی یهودی آقای دكتر احمدی نژاد:

وبلاگ ها و وبسایت های منتسب به جنبش سبز ماسونی، خبر مضحكی را بدین مضمون عنوان كرده اند:

«مدتی پیش نیز هم یکی از روزنامه های اسرائیل با زنی یهودی در اسرائیل مصاحبه کرد که خود را عمه احمدی نژاد معرفی کرده بود.»

این سایت ها با كمال وقاحت، لینك های زبر را نیز به عنوان مدرك ادعایی خود ذكر كرده اند:

متن عبری:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/944617.html?more=1

متن صفحه ی مذكور در Google Translate:

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=iw&tl=fa&u=http%3A%2F%2Fwww.haaretz.co.il%2Fhasite%2Fspages%2F944617.html%3Fmore%3D1

در تصویر زیر این ادعا را در یك از وبلاگ های مذكور ملاحظه می فرمایید:

 

 

اما این خبر كذب محض بوده و صفحه ی مذكور مربوط به مصاحبه با یك نویسنده ی یهودی پیرامون مقوله ی نویسندگی می باشد. تصویر صفحه ی مذكور را به زبان عبری ملاحظه می فرمایید:

 

 

 در تصویر زیر، صفحه ی مذكور را در Google Translate ملاحظه می كنید:

 

 

 این هم صفحه ی مربوط به افشای دروغ مذكور در سایت «عصر ایران»:

http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=86475

 


 

بدین ترتیب همانگونه كه ملاحظه فرمودید، خبر مذكور نیز دروغی بیش نبوده است.

4 – دست دادن ماسونی دكتر احمدی نژاد با Larry King (مجری CNN):

ادعای مذكور نیز از سوی دشمنان نظام در وبسایت ها و وبلاگ های معاند مطرح شد و تصویر زیر نیز به این ادعا ضمیمه گردید:

اما این ادعای سخیف نیز به هیچ عنوان پایه و اساس درستی ندارد. زیرا:

 

1 – روش مذكور دست دادن یك روش عادی دست دادن بوده و اختصاص به ماسون ها ندارد. به همین دلیل در مقاله ی مفصل «فراماسونری: دجال آخرالزمان» كه 3 سال پیش از مصاحبه ی دكتر احمدی نژاد با CNN منتشر شده و در آن علایم خاص و مهم فراماسونری مورد بررسی قرار گرفته بود، به هیچ عنوان به دست دادن فراماسونرها اشاره نشده بود، چرا كه این روش دست دادن در میان جمعیت عادی نیز رایج است و نشان دهنده ی ماسون بودن افراد نمی باشد. برای مثال به جستجوی عبارت «دست دادن: Shake Hand» در بخش Image  وبسایت Google  توجه فرمایید:


 

 

همانگونه كه در تصویر فوق ملاحظه فرمودید، افراد مختلف نحوه ی «دست دادن» گوناگونی را در برخورد با دیگران مورد استفاده قرار می دهند. به همین دلیل به هیچ عنوان نمی توان از دست دادن افراد پیرامون ماسون بودن یا نبودن آن ها نتیجه گرفت.

2 – در تصویر ارایه شده از دست دادن Larry King با دكتر احمدی نژاد، دستی كه انگشت شستش نزدیك به تصویر است، دست مصاحبه كننده ی CNN است، نه دست دكتر احمدی نژاد. بنابراین حتی اگر Larry King به فرم خاصی دست داده باشد، نحوه ی قرار گرفتن شست دست آقای دكتر احمدی نژاد در تصویر معلوم نیست كه بتوان از آن نتیجه ای گرفت.


با توجه به مطالب ذكر شده در بالا، درمی یابیم كه ادعاهای مطرح شده در وبلاگ ها و وبسایت های جنبش سبز ماسونی در این زمینه نیز كذب محض می باشد.

البته در وبلاگ ها و وبسایت های جنبش فتنه گر سبز ماسونی ادعاهای سخیف دیگری نیز از جانب جنایتكارانی همچون علیرضا نوری زاده، منشه امیر و ... نیز مطرح شده است و در همین سایت ها افراد دیگری از نظام بدون ادله ی خاصی در زمره ی یهودیان قرار گرفته اند. این ادعاها به قدری پوچ و خالی از استناد هستند كه ارزش بررسی كردن هم ندارند. به همین دلیل از توضیح پیرامون آن ها خودداری می نماییم. اما همانگونه كه گفته شد، ادعاهای مذكور در حد ادعا مطرح شده اند و حتی مستندات دروغینی!!! كه در بالا مورد بررسی قرار گرفته اند را نیز به همراه خود یدك نمی كشند كه بخواهیم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. به همین دلیل از اطاله ی كلام بیشتر در این زمینه خودداری می نماییم. در ضمن، مطالعه ی مقاله ی زیر نیز به خوانندگان محترم توصیه می گردد:

http://jew.blogfa.com/cat-3.aspx

البته ما این را می دانیم كه آن كسانی كه چشم و گوششان بسته شده و بر قلب هایشان مهر خورده است، باز این اسناد را نیز رد می كنند. اما به این امید كه تعدادی از افرادی كه هنوز گوش شنوا دارند، این مقاله را می خوانند، آن را منتشر نموده ایم.

در پایان خاطر نشان می شویم كه این آخرین بخش از پرونده ی جنبش سبز ماسونی است كه در حال حاضر ارایه می گردد و نویسنده حتی الامكان تلاش می نماید تا قلم خود را تا جایی كه ممكن است در این زمینه نفرساید و پتانسیل های عظیم وبسایت «وعده ی صادق» را صرف چانه به چانه شدن با سربازان پیاده و ایادی فراماسونری جهانی ننماید.

إن شاء الله خداوند متعال به همه ی مسلمین بصیرت و ایمان عطا فرماید و شر دجال آخرالزمان را از سر مسلمانان رفع نماید.

با تشكر خادم الامام (عج) - دی ماه 1388 - http://www.alvadossadegh.com/
طبقه بندی: سیاسی،  فتنه های قوم بنی اسریئل، 
نگارش در تاریخ جمعه 21 اسفند 1388 توسط میثم کریمی | نظرات ()
درباره وبلاگ

بسم رب الحســــــین
سلام :من میثم از حامیان ولایت در جهت حمایت ازولایت علی ابن ابیطالب(ع) ورسوایی هرچه بیشتر وهابیت و فرقه های نوظهور ورضایت امام زمان اقدام به راه اندازی این وبلاگ کردم
تقدیم به روح بلند شهدا امام شهداو مرزبان ولایت علوی ((علامه سید مرتضی عسگری))

پست الکترونیک
تماس با مدیر
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اطلاعات وبلاگ حامیان ودلباختگان ولایت درچه سطحی استنویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


m-emamali.blogfa.com

..............